Вести

Скопје Услуги

Состојба на Патиштата

Министерот Димитров и вицепремиерот Османи во Брисел на работен појадок со министрите за надворешни работи на земјите членки на ЕУ

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров и заменик претседателот на Владата задолжен за европски прашања, ...

Read More »

Состојба на Патиштата, Вторник, 19.03.2019

Сообраќајот на државните патишта се одвива непречено, по суви коловози. ВАЖНО: Ве информираме дека автопатот ...

Read More »

Состојба на Патиштата, Понеделник, 18.03.2019

Сообраќајот на државните патишта се одвива непречено, по суви коловози. ВАЖНО: Ве информираме дека автопатот ...

Read More »

Главни Вести